Odkryj nieograniczony potencjał ACN

Mówiąc krótko, ACN daje Ci szansę. Jest to szansa na prowadzenie własnej działalności bez konieczności kosztownych inwestycji oraz przy pełnym wsparciu firmy ACN na każdym kroku.

Niezależni Przedsiębiorcy ACN oferują usługi, z których ludzie korzystają każdego dnia, takie jak telefonia komórkowa, energia, internet, telewizja i zabezpieczenia.

Nie musisz więc namawiać ludzi do zmiany nawyków, ani do korzystania z usług, których nie potrzebują, lub na które nie mogą sobie pozwolić.

Wszystko, co musisz zrobić, to pokazać ludziom swoją stronę internetową Sklep Internetowy ACN (dostarczaną przez ACN). My zajmiemy się resztą.

Historie sukcesu

Potęga zysku rezydualnego

Co jest w tym najlepsze? W ACN możesz uzyskać prowizję od rachunków swoich klientów nie jednorazowo, ale każdego miesiąca, miesiąc po miesiącu, rok po roku, jak długo będą oni korzystać z usług ACN. Za każdym razem, kiedy pozyskasz nowego klienta, lub zaproponujesz klientowi dodatkowe usługi, Twój zysk wzrośnie. To się nazywa dochód rezydualny!

Ale to jeszcze nie wszystko. Kiedy przedstawisz ACN swoim znajomym i nauczysz ich, jak pozyskiwać klientów, możesz uzyskiwać prowizje także od rachunków ich klientów. Oznacza to, że dzięki każdemu klientowi pozyskanemu poprzez Sklep Internetowy Twoich znajomych, wzrośnie nie tylko ich zysk rezydualny, ale także Twój.

Nawet, jeżeli na początku oznacza to tylko pieniądze na opłacenie dodatkowego rachunku, z czasem może zapewnić Ci finansową niezależność, o której niektórzy mogą tylko marzyć. Zysk rezydualny na pewno może zmienić Twoje życie!

Polityka uczciwości

W ACN prowadzisz biznes dla siebie, ale nigdy samotnie!

Rozpocznij już dziś