Tysiące Przedstawicieli na Konwencji w Rotterdamie

W obiekcie Ahoy w Rotterdamie w Holandii, w dniach od 28 lutego do 2 marca 2014 odbędzie się Międzynarodowa Konwencja firmy ACN – największego na świecie sprzedawcy usług telekomunikacyjnych, energii i innych niezbędnych usług. Ta trzydniowa impreza będzie wypełniona najlepszymi sesjami szkoleniowymi poświęconymi branży i zagadnieniom rozwoju osobistego. Tego typu imprezy są częścią sytemu wsparcia ACN i odbywają się co roku w różnych miastach Europy. Ostatni raz Rotterdam był gospodarzem takiej imprezy wiosną 2008 r.

“U nas w ACN nasza wizja sięga obecnie dalej niż kiedykolwiek, nasze zobowiązania są mocniejsze niż przedtem, a nasze oddziaływanie niewiarygodnie silniejsze,” powiedział Greg Provenzano, Prezes i Współzałożyciel ACN. “Osiągniemy o wiele więcej niż w 2013, dlatego jako motto przewodnie tego roku wybrałem hasło ‘Wyżej i dalej’, ponieważ dokładnie opisuje to, na czym obecnie należy się skupić.  Sięgając ‘wyżej i dalej’ osiągniecie jeszcze więcej i wyjdziecie ponad przeciętność.”

Gościem specjalnym na Konwencji w Rotterdamie będzie Larry Raskin. Znany jako mentor mentorów, Wicedyrektor ds. Liderów – Larry Raskin wyszkolił i wykreował setki liderów na całym świecie. Dzięki swojemu ponad 25-letniemu doświadczeniu w tej branży jest on opisywany jako jeden z najwspanialszych promotorów marketingu sieciowego. Według niego: “Nie ma lepszej firmy, której możecie powierzyć przyszłość swoją i swojej rodziny, niż ACN!”

Podczas, gdy uczestnicy spotkania będą brać udział w sesjach szkoleniowych, firma ACN chce pozostawić po sobie ślad w historii miasta będącego gospodarzem imprezy. Na każdej międzynarodowej imprezie ACN, wśród jej uczestników zbierane są datki dla organizacji charytatywnej Ronald McDonald House. ACN podwaja zebraną sumę i na zakończenie imprezy wręcza stosowny czek przedstawicielowi organizacji. Wiceprezes i Współzałożyciel ACN, Robert Stevanovski mówi: „To jest nasz sposób na odwdzięczenie się miastu, które wita nas z otwartymi ramionami. Będziemy lepiej spać w nocy, jeżeli możemy pomóc przynajmniej jednej rodzinie w zdobyciu dachu nad głową i posiłku w momencie, kiedy potrzebuje tego najbardziej.” Do tej pory ACN ofiarowało fundacji Ronald McDonald House ponad 2,4 miliona dolarów amerykańskich.

Aby uzyskać więcej informacji na temat nadchodzącej imprezy, prosimy skorzystać  z www.acnevents.eu.

W ACN prowadzisz biznes dla siebie, ale nigdy samotnie!

Rozpocznij już dziś