Solidne podstawy Twojego sukcesu

Założona w roku 1993, firma ACN była wizją czterech przedsiębiorców - Grega Provenzano, Roberta Stevanovskiego, Tony Cupisza oraz Mikea Cupisza. Mieli oni ogromne, wieloletnie doświadczenie w branży sprzedaży bezpośredniej, ale nie byli zadowoleni z możliwości, jakie oferowały im firmy, które do tej pory poznali. Zdali sobie sprawę z tego, że jedynym sposobem na znalezienie firmy, która spełnia ich oczekiwania, jest jej stworzenie.

W ten sposób, na żółtym notatniku stworzyli własny plan biznesowy. Po jednej stronie kartki wypisali wszystko, z czego byli zadowoleni, a po drugiej – to, co według nich nie działało zbyt dobrze. Potem przedarli kartkę na pół i zachowali tylko tę „dobrą” część, zawierającą przyszłe zasady działania firmy ACN – uczciwość, standardy etyczne oraz stawienie dobra ogółu nad własną korzyścią.

I tak z jednej kartki papieru powstała idea biznesu, który skupia się na oferowaniu ludziom usług, których potrzebują i z których korzystają każdego dnia… usług, dla których nie trzeba zmieniać swoich przyzwyczajeń ani dokonywać zakupu produktów, których nie potrzebujemy…

Firma ACN rozpoczęła działalność jako sprzedawca usług telefonii stacjonarnej w Stanach Zjednoczonych, ale z czasem rozrosła się do międzynarodowej firmy oferującej szereg usług w ponad 24 krajach. ACN jest największym bezpośrednim sprzedawcą usług telekomunikacyjnych, energii i innych usług, ale przede wszystkim jest dla wielu ludzi możliwością zmiany ich życia na lepsze.

Na jednej kartce z notatnika Współzałożyciele ACN stworzyli przysłowiowy punkt startowy dla tego, czym ACN jest obecnie i czym stanie się w przyszłości. I pomimo tego, że minęło ponad 20 lat od tego momentu, zasady, które im wtedy przyświecały, nadal pozostają żywe.

Poznaj Współzałożycieli ACN

Greg ProvenzanoPrezes i Współzałożyciel firmy ACN

Greg Proveznano wierzy w siłę rozwoju osobistego i stale inspiruje innych do pracy nad swoim życiem oraz swoim biznesem. Greg jest znanym liderem i dostarcza Niezależnym Przedstawicielom odpowiedniej motywacji. Prezentuje on wizję firmy oraz sposoby na prowadzenie biznesu i poprawę życia. Greg pozostaje w stałym kontakcie z Przedstawicielami, zachęcając ich do realizowania wyznaczonych celów. Przeczytaj Blog Grega (tylko w jęz. angielskim).

Robert StevanovskiPrzewodniczący i Współzałożyciel ACN

Robert Stevanovski jest odpowiedzialny za ofertę produktów ACN. Dba on o to, aby firma zawsze oferowała swoim klientom najlepsze produkty i usługi oraz, aby ACN torowało nowy trend w sprzedaży bezpośredniej oferując wszystkie usługi niezbędne w gospodarstwie domowym i małych firmach. Robert stale monitoruje ofertę ACN, zapewniając dopływ najnowszych technologii dopasowanych do stylu życia klientów.

Tony CupiszWiceprezes i Współzałożyciel ACN

Tony Cupisz stara się, aby każdy nowy Przedstawiciel miał od razu do dyspozycji wszystkie narzędzia, które pozwolą mu podążać za wypróbowaną ścieżką modelu biznesowego. Tony jest urodzonym trenerem i głęboko wierzy w potęgę sprzedaży bezpośredniej, jednocześnie szerząc wizję ACN wśród liderów na całym świecie.

Mike CupiszWiceprezes i Współzałożyciel ACN

Mike Cupisz i jego niezwykła zdolność do nawiązywania kontaktów pomogła ACN w ekspansji na cztery kontynenty i przyczyniła się do globalnego sukcesu firmy. W momentach, gdy Mike nie poświęca się rozwijaniu międzynarodowych relacji firmy, wspiera liderów ACN na całym świecie w ich codziennych działaniach.

W ACN prowadzisz biznes dla siebie, ale nigdy samotnie!

Rozpocznij już dziś