Informujemy, że nasza strona internetowa wykorzystuje do poprawnego działania pliki cookie. Dalsze korzystanie z naszej strony internetowej, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje politykę stosowania plików cookies, opisaną w Polityka prywatności.

Nie pokazuj więcej tego komunikatu

Imprezy Szkoleniowe ACN
Po prostu musisz tam być!

Co sprawia, że imprezy szkoleniowe ACN są czymś tak wyjątkowym? Przekonaj się sam!

Dziesiątki tysięcy ludzi, którzy biorą udział w takich imprezach otrzymują ogromną porcję energii, motywacji i chęci rozwijania swojej działalności z ACN. Ponieważ imprezy ACN odbywają się regularnie, ich uczestnicy, zarówno ci zaczynający działalność, jak i ci prowadzący ją od pewnego czasu, mogą stale się rozwijać.

Imprezy odbywają się na poziomie lokalnym, regionalnym i międzynarodowym dostarczając informacji wszystkim, którzy chcą się czegoś nauczyć o Szansie ACN. Imprezy takie dostarczają także wszystkim Niezależnym Przedstawicielom możliwość wzięcia udziału w cennych sesjach szkoleniowych.

Zarejestruj się na nadchodzącą imprezę
Rotterdam 23 lutego 2018 — 25 lutego 2018
Image for event in Rotterdam

MIASTO ŚWIATA

W 2018 odkryj na nową swoją motywację! Nie ma na to lepszego miejsca niż Rotterdam, znane centrum turystyczne. To młode, dynamiczne miasto będzie gospodarzem Międzynarodowej Konwencji ACN w 2018 roku. Będzie to niezwykła okazja, by spotkać się na trzy dni, odbyć szkolenie wzmacniające biznes, popracować nad rozwojem osobistym i zdobyć nowe kontakty. Głos zabiorą Współzałożyciele ACN oraz najlepsi liderzy. Będzie też czas na odnowienie starych znajomości i nawiązanie nowych.

Rotterdam to młode, dynamiczne i międzynarodowe miasto, którego serce bije z wielką pasją. Wciąż definiuje się od nowa i rozwija swój imponujący miejski krajobraz, zmieniając się podczas każdej wizyty! New York Time oraz przewodnik Rough Guide ogłosiły Rotterdam najlepszym miastem do odwiedzenia w 2014 roku. Teraz również Ty będziesz mieć szansę tu przyjechać i wziąć udział w pierwszej imprezie ACN 2018 roku.

W ACN prowadzisz biznes dla siebie, ale nigdy samotnie!

Rozpocznij już dziś