Imprezy Szkoleniowe ACN
Po prostu musisz tam być!

Co sprawia, że imprezy szkoleniowe ACN są czymś tak wyjątkowym? Przekonaj się sam!

Dziesiątki tysięcy ludzi, którzy biorą udział w takich imprezach otrzymują ogromną porcję energii, motywacji i chęci rozwijania swojej działalności z ACN. Ponieważ imprezy ACN odbywają się regularnie, ich uczestnicy, zarówno ci zaczynający działalność, jak i ci prowadzący ją od pewnego czasu, mogą stale się rozwijać.

Imprezy odbywają się na poziomie lokalnym, regionalnym i międzynarodowym dostarczając informacji wszystkim, którzy chcą się czegoś nauczyć o Szansie ACN. Imprezy takie dostarczają także wszystkim Niezależnym Przedstawicielom możliwość wzięcia udziału w cennych sesjach szkoleniowych.

Zarejestruj się na nadchodzącą imprezę
Rotterdam 22 lutego 2019 — 24 lutego 2019
Image for event in Rotterdam

ROTTERDAM
MIASTO ŚWIATA

W 2019 odkryj na nową swoją motywację! Nie ma na to lepszego miejsca niż Rotterdam, znane centrum turystyczne. To młode, dynamiczne miasto będzie gospodarzem Międzynarodowej Konwencji ACN w 2019 roku. Będzie to niezwykła okazja, by spotkać się na trzy dni, odbyć szkolenie wzmacniające biznes, popracować nad rozwojem osobistym i zdobyć nowe kontakty. Głos zabiorą Współzałożyciele ACN oraz najlepsi liderzy. Będzie też czas na odnowienie starych znajomości i nawiązanie nowych.

Rotterdam to młode, dynamiczne i międzynarodowe miasto, którego serce bije z wielką pasją. Wciąż definiuje się od nowa i rozwija swój imponujący miejski krajobraz, zmieniając się podczas każdej wizyty! New York Time oraz przewodnik Rough Guide ogłosiły Rotterdam najlepszym miastem do odwiedzenia w 2014 roku. Teraz również Ty będziesz mieć szansę tu przyjechać i wziąć udział w pierwszej imprezie ACN 2019 roku.

W ACN prowadzisz biznes dla siebie, ale nigdy samotnie!

Rozpocznij już dziś